Kariéra v PSP Pohony a.s.

BRUŠIČKA / BRUSIČ CNC

Náplň práce:

  • obsluha CNC brusky
  • kontrola a výměna nástrojů
  • seřizování
  • základní údržba obráběcího stroje

Požadujeme:

  • vyučen/vyučena v oboru obráběč kovů, příbuzném technickém oboru nebo absolvent/ka SPŠ technického směru, zájemce bez praxe zaučíme pod vedením instruktora
  • způsobilost k práci ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • nástupní mzdu podle praxe a dovedností, po zapracování +10%
  • bonus za plnění norem
  • nástup možný ihned
  • práci ve stabilní firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvky na kulturní a sportovní akce, další zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit zasláním stručného profesního životopisu nebo osobně ve firmě.

Údaje poskytnuté společnosti PSP Pohony a.s. budou použity výhradně pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici, a to po dobu výběrového řízení, nejdéle však 3 měsíce od jejich zaslání. Uchazeč o zaměstnání může kdykoliv požádat společnost PSP Pohony a.s. o smazání nebo opravu osobních údajů.

Kontaktní údaje:

  • adresa: PSP Pohony a.s., Kojetínská 3148/73d, 750 02 Přerov
  • kontaktní osoba: Anna Juříková
  • e-mail: personalistika@pohony.cz
  • telefon: 581 808 700