Kariéra v PSP Pohony a.s.

VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU

Náplň práce:

  • vedení a koordinace oddělení konstrukce a technologie
  • spolupráce na tvorbě koncepce rozvoje společnosti a její podnikatelské strategie
  • plánování a řízení projektů v rámci technického vývoje produktů
  • optimalizace technologie výroby
  • spolupráce na plánování a realizaci investic
  • tvorba kalkulací a cenových návrhů
  • odpovědnost za tvorbu a udržování technické dokumentace
  • komunikace a spolupráce s ostatními úseky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenské firmě minimálně 3 roky
  • znalost stavby strojů a výrobních procesů
  • inovativní myšlení, kreativitu, zájem nacházet řešení
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, týmového ducha
  • samostatnost v rozhodování a dynamické jednání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní znalost jednoho světového jazyka

Nabízíme:

  • zázemí dlouhodobě úspěšné společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou s 6 měsíční zkušební dobou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • služební notebook a telefon i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
  • možnost profesního růstu
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • nástup dle dohody

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete do 5.8.2018 na e-mail: personalistika@pohony.cz nebo na adresu PSP Pohony a.s., Kojetínská 3148/73d, 750 02 Přerov I-Město

PRODUKTOVÝ MANAŽER

  • vyhledávání nových zákazníků
  • péče o svěřené portfolio zákazníků
  • vyhledávání a navrhování nových tržních možností
  • vedení obchodních jednání, základní znalost Občanského zákoníku
  • koordinace klíčových projektů
  • spoluvytváření obchodních plánů
  • součinnost s útvary firmy, především technickým a výrobním
  • tvorba podkladů pro plánování technického rozvoje
  • vícedenní služební cesty

Požadujeme:

  • vzdělání min. SŠ s maturitou – místo vhodné i pro absolventy bez praxe a OZP
  • znalost AJ – aktivní komunikace
  • PC (MS Office) – uživatelská znalost
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • nástupní mzdu podle praxe a dovedností
  •  nástup dohodou
  • pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na sportovní a kulturní akce, další zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit zasláním stručného profesního životopisu nebo osobně ve firmě.

Údaje poskytnuté společnosti PSP Pohony a.s. budou použity výhradně pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici, a to po dobu výběrového řízení, nejdéle však 3 měsíce od jejich zaslání. Uchazeč o zaměstnání může kdykoliv požádat společnost PSP Pohony a.s. o smazání nebo opravu osobních údajů.

Kontaktní údaje:

  • adresa: PSP Pohony a.s., Kojetínská 3148/73d, 750 02 Přerov
  • kontaktní osoba: Anna Juříková
  • e-mail: personalistika@pohony.cz
  • telefon: 581 808 700